- ب ب +

اهدای سه جلد کتاب به اربعینی ها از سوی انتشارات دلیل ما

انتشارات دلیل ما در راستای فرهنگ سازی معارف اهل بیت علیهم السلام به ویژه در ایام اربعین، سه کتاب ارزشمند را جهت اهدا به زائران کربلای حسینی تقدیم می کند.
 
 

به نقل از خبرگزاری حوزه، انتشارات دلیل ما در راستای فرهنگ سازی معارف اهل بیت (علیهم السلام) به ویژه در ایام اربعین، سه کتاب ارزشمند را جهت اهدا به زائران کربلای حسینی تقدیم می کند.

بر اساس این گزارش، کتاب «باید برم کربلا: ۱۱۰ شوقنامه (حدیث) برای زیارت امام حسین (علیه السلام)»، کتاب «قال الحسین (علیه السلام)، قال المهدی (علیه السلام): ۱۴ خبر امام حسین (علیه السلام) از امام مُنتقم و ۱۴ سخن عاشورایی از حضرت مهدی (علیه السلام)» و کتاب «سیبِ سرخِ کربلا: عطر حسین بر قلب ها با سفر دل به عاشورا»، سه کتابی است که از سوی این انتشارات هدیه می شود.

یادآور می شود، مدیران کاروان، مدیران مواکب و مدیران هیئات مذهبیِ زائر کربلا در ایام اربعین می توانند ضمن ارتباط با انتشارات دلیل ما، تعداد کتاب اهدایی مورد نظر را دریافت نمایند.

این انتشارات به نشانی اینترنتی www.dalilema.ir در خدمت متقاضیان بوده و یا افراد می توانند با شماره های ۰۹۳۵۱۶۴۴۹۸۸ یا ۰۲۵۳۷۷۴۴۹۸۸ تماس حاصل نمایند.