- ب ب +

رونمایی از اسناد کمتر دیده شدۀ رهبر معظم انقلاب

بخشی از اسناد کمتردیده شدۀ رهبر معظم انقلاب، در نمایشگاه تاریخ محلی خراسان، در موزه کتاب و میراث مستند کتابخانه ملی در معرض نمایش عموم قرار گرفت.
دیگر رسانه ها: ایرنا - عصر امروز (دوشنبه - ۱۸ آبان) با حضور رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، برخی از اسناد مربوط به رهبر معظم انقلاب در کتابخانه ملی ایران رونمایی شد که یکی از این اسناد مربوط به سال ۱۳۴۵ است که برای نخستین‌بار در هفتمین نمایشگاه تاریخ محلی موزه کتاب و میراث مستند سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در معرض دید عموم قرار گرفت.
همچنین اصل دست‌نوشته حضرت آیت‌‎الله خامنه ای در ذیل یکی از شماره‌های مجله گنجینه (از مجلات چاپ شده سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران) در این نمایشگاه قابل مشاهده است.
از دیگر اسناد مربوط به رهبر معظم انقلاب در این نمایشگاه می‌توان به دست نوشته دیگری از ایشان در نخستین صفحه از کتاب مجمع الاصناف (شهرآشوب) که در سال ۱۳۷۵ از سوی ایشان به کتابخانه ملی ایران اهدا شد، اشاره کرد.
در کنار دست نوشته‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، عکس‌هایی از حضور ایشان در تظاهرات سال ۱۳۵۷ در مشهد مقدس نیز به چشم می‌خورد.
همچنین نخستین چاپ‌های دو کتاب «صلح امام حسن» و «آینده در قلمرو اسلام» به قلم رهبر معظم انقلاب به همراه اسناد ساواک در ارتباط با توقیف کتاب «آینده در قلمرو اسلام» نیز از دیگر کتب و اسناد مرتبط با ایشان است که در این نمایشگاه در معرض عموم قرار دارد.
اسناد کمتردیده شده رهبر معظم انقلاب رونمایی شد


انتهای پیام/
موسسه انقلاب اسلامی : انتشار مطالب و اخبار دیگر رسانه‌ها لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع مخاطبین از فعالیت های مجموعه های مختلف، در حوزه اندیشه های رهبر معظم انقلاب، منتشر می‌شود.