- ب ب +

همایش"شخصیت و آثار آیت الله خامنه‌ای"در هند

به مناسبت فرارسیدن بیست و دوم اسفندماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان حضرت امام خمینی و روز ملّی «شهید»، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار خانواده‌های شهدای مدافع حرم اهل‌بیت علیهم‌السلام را منتشر کرد.

به گزارش موسسه انقلاب اسلامی، شرکت کنندگان در این همایش، نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و مرجعیت را به عنوان قدرت اسلام معرفی و با آن اعلام بیعت کردند.

حجت الاسلام منظر صادق در سخنانی با تاکید بر لزوم پایبندی به ولایت فقیه، گفت: در حقیقت دشمن در همه جا شکست خورده و از راه ایجاد تفرقه در میان ما می خواهد پیروزی هایی بدست آورد .

حجت الاسلام حسین جونپوری نیز با خطاب قرار دادن دشمنان گفت که کسی که با راه ولی فقیه مخالفت کند همین علما و مردم و جوانان به او جواب دندان شکن خواهند داد .
/leader/image/1398/02/1398-02-08_04-45-14_tnews34.jpg

حجت الاسلام سید محمد عسکری از علمای دینی برجسته دهلی درخصوص شخصیت رهبر انقلاب گفت که در سن هجده سالگی از استادش اجازه سنت و اجتهاد را گرفت .اکنون ایشان عالمی کامل است .وی افزود که مقام معظم رهبری شش بار در زندان گرفتار شده اند و در این دوران ایشان بدترین شکنجه ها را متحمل شدند . بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)در خصوص حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای فرموده که وقتی آقای خامنه ای در میان شما مردم است در آینده مشکلی پیش نخواهد آمد.

در پایان این همایش بیانیه ای با 9 تبصره نوشته شد که در آن علما و مردم هم صدا شده و ولی فقیه را حاکم اسلامی و نعمت الهی در عصر حاضر خواندند و اعلام همبستگی و دفاع از نظام اسلامی در هر جبهه کردند .

در این بیانیه آمده است:

1.تمام علما و حاضرین موجود در جلسه به شکل کامل از ولایت فقیه و رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای اعلام حمایت می کنند .

2.هر گونه توطئه و هتک حرمت به ساحت رهبر انقلاب اسلامی را به شدت محکوم می نمایند.

3.ضرورت اعلام برائت و آگاهی بخشی به مردم در خصوص نهادهای شیعی معروف وابسته به سازمان جاسوسی ام آی سیکس که با دستان خود هویت و وجودشان را معامله می کنند در هر شکل و لباس و در هر منطقه که باشند .

4.طبق فرمایش امیر المومنین حضرت علی (ع) بجای شناخت حق و باطل از اشخاص,حق را معیار شناخت افراد قرار دهیم.

5.به فرموده رهبر انقلاب اسلامی آیت الله خامنه ای " برای شناخت افکار پلید و باطل تشیع انگلیسی و سنی آمریکایی شناخت معیارهای حق و باطل ضروری است.

6.ایجاد اتحاد در میان صفوف مسلمانان و تمسک به پیام اصلی اسلام در عصر حاضر ضروری ترین اصل است و هر نوع مخالفت با آن باعث تقویت جبهه باطل می شود.

7.ما با حمایت از ملت مظلومی که به دست استکبار جهانی بخصوص به دست آل سعود و اسرائیل به آنها ظلم و ستم می شود از این ظالمان اعلام نفرت می نماییم.

8.اعلام برائت از دین فروشانی چون یاسر حبیب,الله یاری,توحیدی,مجتبی شیرازی و حسین شیرازی که آلت دست تشیع انگلیسی قرار گرفته اند.

9.این جمعیت از علما و روحانیون درخواست دارد که برای شناسایی عناصر مشکوک هیچ گونه مصلحت اندیشی و تسامح نداشته باشند